NORWOOD -- Seaway Career & Technical Education recently recognized the following students for perfect attendance during the 2012-13 first quarter. Allied Health: Isaac LaShomb Brooke Locy Makayla …
This item is available in full to subscribers.
To continue reading, you will need to either log in to your subscriber account, or purchase a new subscription.
If you are a digital subscriber with an active, online-only subscription then you already have an account here. Just reset your password if you've not yet logged in to your account on this new site.
Otherwise, click here to view your options for subscribing.
Please log in to continue |
NORWOOD -- Seaway Career & Technical Education recently recognized the following students for perfect attendance during the 2012-13 first quarter.
Allied Health:
Isaac LaShomb
Brooke Locy
Makayla Ormsby
Stephenie Peets
Tyler Smith
Tyler Sunday
Automotive Technology 2:
Dylan Aldous
David Compeau
Ian Drummatter
Caleb Gordon
Randy Hartson
Automotive Technology 1:
Leaman Anson
Marshal Davis
Devon Delaney
Stephen Luther
Christopher McGaw
Tanika McGregor
Hunter Paquette
Joseph Stahl
Jacob Wellings
Michael Ziser
Building Trades 2:
Malcolm Hartson
Mark Maroney
Building Trades 1:
Dakota Bernard
Eric Brainard
Tyler Losey
Nicholas Mace
Cody Miller
WilliamMurphy
Ryley Travis
Computer & Business Technology 2:
Vincent Dowling
Connor Henderson
Computer & Business Technology 1:
Nick Boyce
Cameron Bradshaw
Devin Dunkelberg
Ben Loveless
Cosmetology 2 :
HaileyBonno
Katelynne Lanning
Ashley Lyon
Cosmetology 1 :
Rachel Bates
Rebecca Gonyea
Jessica Hargett
Rachael Huntley
Natanya Jackson
Meghan Martinez
Breda McCormick
Bailey Miller
Melissa Sunderland
Criminal Justice 2:
Zachary Hinman
Carrie LaMora
Colin Myers
Criminal Justice 1:
Christopher Belile
Kirsten Conte
Christopher Dean
Marissa Denny
Matthew Dumbleton
Paul Lynch
Megan Plumb
Jonathan Porter
Travis Stephenson
Fisher Tiernan
NicoleTyler
Culinary Arts 2:
Kali Crisler
Culinary Arts 1:
Karlie Allen
Sabrina Baxter
Early Childhood Education 2:
Allison Jerome
Chantelle Jones
Jordan Locey
Shannon Ramsdell
BreAnna Stephenson
Early Childhood Education 1:
Jocelyn Bogdan
Sara Jenne
Nicole Watrous
Environmental Technology 2:
Cody Blevins
Jay Bradish
Nathan McLaughlin
Alec Sloan
Environmental Technology 1:
Jared Cascanette
Kristian Green
Gregory Paulmann
Environmental Technology 1:
Cody Planty
Brock Waite
GED:
Kelsey Buhaj
Nicole Watrous
Health Careers 2:
Taylor Bonno
Kylie McKinley
Jenna Paul
Brooke Rood
Health Careers 1:
Deonna Bero
Lyndsay Brunet
Johnny Clark
Conner Davis
HVAC/R 2:
Jedidiah Arquitt
Jeremy Kocher
HVAC/R 1:
Michael Crump
Dylan Greer
Metalworking 2:
Daniel Devine
Christian Fowler
Caitlin Westcott
Metalworking 1:
Dustin Baxter
Gregory Brunet
Lee Dunkelberg
Joshua VanGuilder
Multi Occupations 2:
Maurice Shattuck
Multi Occupations 1:
Hunter Felix